Jídelníček: ZŠ Dukelských bojovníků a MŠ Dubenec, Základní škola
     
datum a čas vytvoření stránky:
16.12.2019 00:00:23
datum den jídlo  
16.12.2019 Pondělí
polévka: p. kmínová
oběd 1: kuřecí maso s broskví a sýrem, dušená rýže, kuskus, zeleninový salát
17.12.2019 Úterý
polévka: zeleninová s kroupami
oběd 1: vepřová kýta na česneku, bramborové špalíčky, červené zelí, jablko
18.12.2019 Středa
polévka: zeleninová s vejci
oběd 1: dušená šunka, fazole po bretaňsku, kyselá okurka, rajče, chléb
19.12.2019 Čtvrtek
polévka: p. rybí s kostičkami z pečiva
oběd 1: jablková žemlovka, churma / banán
20.12.2019 Pátek
polévka: zeleninový vývar s rýží
oběd 1: smažené rybí prsty, bramborový salát, čokoládová figurka
06.01.2020 Pondělí
polévka: krupicová
oběd 1: ryba pečená na másle a bylinkové koření, šťouchané brambory, kečup
07.01.2020 Úterý
polévka: zeleninový vývar s masem a rýží
oběd 1: vařené vejce, koprová omáčka, houskový knedlík, ovoce
08.01.2020 Středa
polévka: zeleninový vývar s vaječnou jíškou
oběd 1: sekaná pečeně, bramborová kaše, kompot
09.01.2020 Čtvrtek
polévka: hrstková
oběd 1: srbské rizoto, kyselá okurka, paprika
10.01.2020 Pátek
polévka: bramborová
oběd 1: maďarský perkelt /hovězí na rajčatech a paprice/, těstoviny, ovoce

 

Jídelníček: ZŠ Dukelských bojovníků a MŠ Dubenec, Mateřská školka
     
datum a čas vytvoření stránky:
16.12.2019 00:00:23
datum den jídlo  
16.12.2019 Pondělí
přesnídávka: rohlík s máslem a šunkou, jablko, ovocný čaj
polévka: zeleninový vývar s masem a rýží
oběd 1: dušená zelenina, sýrová omáčka, těstoviny, mléčná tyčinka
svačina: chléb se zeleninovou pom., paprika, černý čaj
17.12.2019 Úterý
přesnídávka: celozrnné pečivo s pom. máslem, okurka, ovocná šťáva
polévka: česneková s chlebem
oběd 1: moravský vrabec, bramborové špalíčky, špenát, jablko
svačina: zeleninový salát s jogurtem, rohlík, mléko
18.12.2019 Středa
přesnídávka: chléb s tvarohovou pom., čínské zelí, mléko
polévka: zeleninová s vločkami
oběd 1: dušená šunka, fazole po bretaňsku, zeleninová obloha
svačina: rohlík s vaječnou pom., mrkev, ovocný čaj
19.12.2019 Čtvrtek
přesnídávka: celozrnné pečivo s pom. máslem, ředkev, mléko
polévka: květáková
oběd 1: znojemská hovězí pečeně, dušená rýže, rajčatový salát
svačina: vánočka, bílá káva
20.12.2019 Pátek
přesnídávka: krupicová kaše, mléko, mandarinka
polévka: zeleninový vývar s těstovinovou zavářkou
oběd 1: smažené rybí prsty, bramborová kaše, ovocný salát, čokoládová figurka
svačina: toustový chléb s máslem a zeleninou, černý čaj s citrónem
06.01.2020 Pondělí
přesnídávka: vločková kaše s ovocem, mléko
polévka: krupicová
oběd 1: ryba pečená na bylinkovém koření, šťouchané brambory, červená řepa
svačina: chléb s vaječnou pom., mrkev, ovocný čaj
07.01.2020 Úterý
přesnídávka: celozrnné pečivo s pom. máslem, okurka, černý čaj s citrónem
polévka: zeleninový vývar s masem a rýží
oběd 1: vařené vejce, koprová omáčka, houskový knedlík, ovoce
svačina: rohlík se šunkou, čínské zelí, čaj se sirupem
08.01.2020 Středa
přesnídávka: chléb se zeleninovou pom., jablko, ovocný čaj
polévka: zeleninový vývar s vaječnou jíškou
oběd 1: sekaná pečeně, bramborová kaše, kompot
svačina: kakaové kuličky, mléko
09.01.2020 Čtvrtek
přesnídávka: celozrnné pečivo s drožďovou pom., rajče, ovocný čaj
polévka: ze zeleného hrášku
oběd 1: hovězí guláš na paprikách, těstoviny, ovoce
svačina: toustový chléb s máslem a zeleninou, ovocná šťáva
10.01.2020 Pátek
přesnídávka: ovocný jogurt, rohlík, mléko
polévka: zeleninový vývar se strouháním
oběd 1: kuře a la bažant, dušená rýže, zeleninový salát
svačina: houska s pom. z fazolí, paprika, vitamínový nápoj

Seznam alergenů

1. Obiloviny obsahující lepek, konkrétně: pšenice (například špalda a khorasan), žito, ječmen, oves nebo jejich hybridní odrůdy a výrobky z nich, kromě:
a) glukózových sirupů na bázi pšenice, včetně dextrózy (1)
b) maltodextrinů na bázi pšenice (1)
c) glukózových sirupů na bázi ječmene
d) obilovin použitých k výrobě alkoholických destilátů, včetně ethanolu zemědělského původu.

2. Korýši a výrobky z nich

3. Vejce a výrobky z nich

4. Ryby a výrobky z nich, kromě:
a) rybí želatiny použité jako nosič vitaminových nebo karotenoidních přípravků
b) rybí želatiny nebo vyziny použité jako čiřicí prostředek u piva a vína.

5. Jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich

6. Sójové boby a výrobky z nich, kromě:
a) zcela rafinovaného sójového oleje a tuku (1)
b) přírodní směsi tokoferolů (E306), přírodního d–alfa tokoferolu, přírodního d–alfa–tokoferol–acetátu, přírodního d–alfa–tokoferol–sukcinátu ze sóji
c) fytosterolů a esterů fytosterolů získaných z rostlinných olejů ze sóji
d) esteru rostlinného stanolu vyrobeného ze sterolů z rostlinného oleje ze sóji

7. Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), kromě:
a) syrovátky použité k výrobě alkoholických destilátů, včetně ethanolu zemědělského původu
b) laktitolu

8. Skořápkové plody, konkrétně: mandle (Amygdalus communis L.), lískové ořechy (Corylus avellana), vlašské ořechy (Juglans regia), kešu ořechy (Anacardium occidentale), pekanové ořechy (Carya illinoinensis (Wangenh.) K. Koch), para ořechy (Bertholletia excelsa), pistácie (Pistacia vera), makadamie (Macadamia ternifolia) a výrobky z nich, kromě ořechů použitých k výrobě alkoholických destilátů, včetně ethanolu zemědělského původu

9. Celer a výrobky z něj

10. Hořčice a výrobky z ní

11. Sezamová semena a výrobky z nich

12. Oxid siřičitý a siřičitany v koncentracích vyšších než 10 mg/kg nebo 10 mg/l, vyjádřeno jako celkový SO2, které se propočítají pro výrobky určené k přímé spotřebě nebo ke spotřebě po rekonstituování podle pokynů výrobce

13. Vlčí bob (lupina) a výrobky z něj

14. Měkkýši a výrobky z nich

(1) A výrobky z nich, pokud zpracování, kterým prošly, nezvyšuje úroveň alergenicity, kterou úřad stanovil pro příslušný základní produkt.