Jídelníček: ZŠ Dukelských bojovníků a MŠ Dubenec, Základní škola
     
datum a čas vytvoření stránky:
23.10.2019 00:00:04
datum den jídlo  
23.10.2019 Středa
polévka: drůbková se strouháním
oběd 1: pečené kuře, vařené brambory, kompot
24.10.2019 Čtvrtek
polévka: dršťková z hlívy ústřičné
oběd 1: rýžový nákyp s tvarohem, meruňkami a švestkami, mandarinka
25.10.2019 Pátek
polévka: jáhlová
oběd 1: moravský vrabec, bramborový knedlík, špenát, jablko
04.11.2019 Pondělí
polévka: kmínová s vejci
oběd 1: kuřecí závitek, dušená rýže, rajčatový salát
05.11.2019 Úterý
polévka: gulášová
oběd 1: tvarohové knedlíky s jablky, jogurtový dip s jahodami, hroznové víno
06.11.2019 Středa
polévka: zeleninová s bramborem
oběd 1: uzené vepřové filé, fazole po bretaňsku, ledový salát, paprika
07.11.2019 Čtvrtek
polévka: kuřecí
oběd 1: dušená zelenina, sýrová omáčka, těstoviny, mléčná tyčinka
08.11.2019 Pátek
polévka: zeleninová s drožďovými knedlíčky
oběd 1: vepřové na pórku, vařené brambory, pomeranč

 

Jídelníček: ZŠ Dukelských bojovníků a MŠ Dubenec, Mateřská školka
     
datum a čas vytvoření stránky:
23.10.2019 00:00:04
datum den jídlo  
23.10.2019 Středa
přesnídávka: chléb s pom. ze smetanového sýru, čínské zelí, mléko
polévka: p. drůbková se strouháním
oběd 1: pečené kuře, vařené brambory, kompot
svačina: rohlík se zeleninovou pom., mrkev, čaj s citrónem
24.10.2019 Čtvrtek
přesnídávka: chléb s rybí pomazánkou, rajče, černý čaj se sirupem
polévka: p. dršťková z hlívy ústřičné
oběd 1: rýžový nákyp s meruňkami a švestkami, mandarinka
svačina: celozrnné pečivo s mrkvovou pom., ledový salát, ovocný čaj
25.10.2019 Pátek
přesnídávka: ovocný jogurt, rohlík, mléko
polévka: p. jáhlová
oběd 1: poděbradské maso, těstoviny, jablko
svačina: toustový chléb se zeleninou a vejcem, vitamínový nápoj
28.10.2019 Pondělí
přesnídávka: ---
polévka: ---
oběd 1: ---
svačina: ---
29.10.2019 Úterý
přesnídávka: celozrnné pečivo s pom. máslem, zelenina, čaj s citrónem
polévka: p. zelná
oběd 1: krůtí po maďarsku, těstoviny, zeleninový salát
svačina: koláč s tvarohem, kakao
30.10.2019 Středa
přesnídávka: chléb s liptovskou pom., čínské zelí, mléko
polévka: zeleninový vývar s kapáním
oběd 1: tilápie v kořenové zelenině, šťouchané brambory, hruška
svačina: rohlík s celerovou pom., kedlubna, černý čaj
31.10.2019 Čtvrtek
přesnídávka: houska se zeleninovou pom., mrkev, čaj s citrónem
polévka: p. fazolová
oběd 1: protýkané hovězí maso, dušená rýže, ovoce
svačina: celozrnný rohlík s máslem a vejcem, rajče, ovocný čaj
01.11.2019 Pátek
přesnídávka: tvarohový smetánek, rohlík, mléko
polévka: p. kuřecí s těstovinami
oběd 1: vařené vejce, koprová omáčka, houskový knedlík, ovoce
svačina: chléb s pom. z olejovek, paprika, čaj se sirupem
04.11.2019 Pondělí
přesnídávka: vločková kaše s kakaem, mléko
polévka: kmínová s vejci
oběd 1: kuřecí závitek, dušená rýže, zeleninvý salát
svačina: chléb s pom. ze sýru a pórku, paprika, ovocná šťáva
05.11.2019 Úterý
přesnídávka: celozrnné pečivo s pom. máslem, rajče, ovocný čaj
polévka: gulášová
oběd 1: kynuté knedlíky s meruňkami, hroznové víno
svačina: těstovinový salát s tuňákem, ovocná šťáva
06.11.2019 Středa
přesnídávka: chléb se strouhaným sýrem, čínské zelí, mléko
polévka: zeleninová
oběd 1: fazole po bretaňsku, zeleninová obloha, tyčinka
svačina: houska s pom. a la humr, okurka, čaj s citrónem
07.11.2019 Čtvrtek
přesnídávka: celozrnné pečivo, zeleninový salát se šunkou, džus
polévka: kuřecí
oběd 1: dušená zelenina, sýrová omáčka, těstoviny, banán
svačina: kakaové lupínky, mléko
08.11.2019 Pátek
přesnídávka: smetanový jogurt s džemem, rohlík, mléko
polévka: zeleninová s drožďovými knedlíčky
oběd 1: vepřové na pórku, vařené brambory, pomeranč
svačina: chléb s máslem, zelenina, vitamínový nápoj

Seznam alergenů

1. Obiloviny obsahující lepek, konkrétně: pšenice (například špalda a khorasan), žito, ječmen, oves nebo jejich hybridní odrůdy a výrobky z nich, kromě:
a) glukózových sirupů na bázi pšenice, včetně dextrózy (1)
b) maltodextrinů na bázi pšenice (1)
c) glukózových sirupů na bázi ječmene
d) obilovin použitých k výrobě alkoholických destilátů, včetně ethanolu zemědělského původu.

2. Korýši a výrobky z nich

3. Vejce a výrobky z nich

4. Ryby a výrobky z nich, kromě:
a) rybí želatiny použité jako nosič vitaminových nebo karotenoidních přípravků
b) rybí želatiny nebo vyziny použité jako čiřicí prostředek u piva a vína.

5. Jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich

6. Sójové boby a výrobky z nich, kromě:
a) zcela rafinovaného sójového oleje a tuku (1)
b) přírodní směsi tokoferolů (E306), přírodního d–alfa tokoferolu, přírodního d–alfa–tokoferol–acetátu, přírodního d–alfa–tokoferol–sukcinátu ze sóji
c) fytosterolů a esterů fytosterolů získaných z rostlinných olejů ze sóji
d) esteru rostlinného stanolu vyrobeného ze sterolů z rostlinného oleje ze sóji

7. Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), kromě:
a) syrovátky použité k výrobě alkoholických destilátů, včetně ethanolu zemědělského původu
b) laktitolu

8. Skořápkové plody, konkrétně: mandle (Amygdalus communis L.), lískové ořechy (Corylus avellana), vlašské ořechy (Juglans regia), kešu ořechy (Anacardium occidentale), pekanové ořechy (Carya illinoinensis (Wangenh.) K. Koch), para ořechy (Bertholletia excelsa), pistácie (Pistacia vera), makadamie (Macadamia ternifolia) a výrobky z nich, kromě ořechů použitých k výrobě alkoholických destilátů, včetně ethanolu zemědělského původu

9. Celer a výrobky z něj

10. Hořčice a výrobky z ní

11. Sezamová semena a výrobky z nich

12. Oxid siřičitý a siřičitany v koncentracích vyšších než 10 mg/kg nebo 10 mg/l, vyjádřeno jako celkový SO2, které se propočítají pro výrobky určené k přímé spotřebě nebo ke spotřebě po rekonstituování podle pokynů výrobce

13. Vlčí bob (lupina) a výrobky z něj

14. Měkkýši a výrobky z nich

(1) A výrobky z nich, pokud zpracování, kterým prošly, nezvyšuje úroveň alergenicity, kterou úřad stanovil pro příslušný základní produkt.